Wellness

Wellness

Již více než 10 let úspěně realizujeme wellness projekty, tzn. výstavbu parních saun, atypických vířivek, bazénků, atypické sprchové konstrukce, vyhřívaná lehátka, 
odpočinkové vyhřívané sedáky,kneippovy lázně, kabiny hammam.
Navrhneme technické řešení a zrealizujeme Vaší parní saunu dle Vašeho přání a projektové dokumentace či návrhu, z vysoce kvalitních materialů.
Parní sauny:
Parní kabiny se skládají ze sespádované podlahy se zafrézovanou gulou a bezbariérovou návazností na okolní prostor
ze stěn, které mají tloušťku dle velikosti parní kabiny ze stropní konstrukce řešené dle Vašich požadavků, například valená klenba, kopule, sedlová střecha, pultová střecha, jehlan apod.
z vyhřívaných lavic dle požadavku zákazníka
ze dveří z kaleného skla v nerezové zárubni

Styky jsou řešeny na pero a drážku a lepeny speciálním 100% polymerem.
Celý interiér parní kabiny je opařen kvalitní parozábranou, v případě přání zákazníka můžeme dodat i mozaiku a provést obkladačské práce.

Konstrukční prvky, tzn. atypické stěny, radiusové konstrukčí prvky, sedáky, lehákta jsou vždy proveden z konstrukčních desek na bázi extrudovaného polystyrenu či konstrukčních prvků z extrudovaného polystyrenu. Proto mají vynikající fyzikální vlastnosti ve vlkých prostorách a jsou ideálním nosičem obkladů, dlažeb, mozaik či speciálních barev jako povrchových úprav

Zároveň dodáváme a instalujeme vhodné technologie jako parní generátor, dávkovač soli, dávkovač vonných esencí, vyhřívaní podlah a sedáků s regulací, osvětlení, hvězdné nebe. Jsme schopni zajistit projektovou dokumentaci a návrh wellness.